Kronika, Kryesore

Vlorë, 2 të rinj 2 muaj të zhdukur, apeli i prindërve…

Dy të rinj rezultojnë të zhdukur prej dy muajsh ne qytetin bregdetar të Vlorës.


Denoncimi në polici është bërë nga prindërit e dy të rinjve të cilët thonë se prej dy muajsh nuk kanë asnjë kontakt me fëmijët e tyre.

Mësohet se dy të zhdukurit janë Albano Xhaferri dhe Ervis Troqe. Prindërit i bëjnë apel policisë që të gjejë dy djemtë.

vijon…

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas