KMR

Vlente vetëm 499 dollarë, por pas një spoti i ofrojnë 50 mijë dollarë për makinën


               Publikuar në : 18:58 - 05/11/17 |
mapo.al

Vlente vetëm 499 dollarë, por pas një spoti që i realizon i fejuari i saj vajzës i ofrojnë 50 mijë dollarë për makinën e përdorur. Një vajzë kërkonte të shiste makinën e saj Honda Accord e vitit 1996 në faqen e Ebay.


Makina vlente vetëm 499 dollare por pas një spoti mbreslënës realizuar nga i fejuari i saj, makina është shitur në Ebay plot 50 mijë dollarë.

“Ti je ndryshe i bën gjërat sipas mënyrës tënde dhe kjo të bën një person unik/ Ti nuk ke nevojë për gjëra sepse ke veten/ Nuk të interesojnë paratë sepse ke atë që ke dashur gjithmonë/ Nuk i vlerëson gjërat se si duken, por se si funksionojnë ato/ Dhe kjo nuk është një makinë. Kjo je ti, është një zgjedhje/ Zgjedhja jote/ Ju prezantoj një Honda Accord e vitit 1996 një makinë për këdo që ka realizuar jetën e tij… Duke filluar nga 499 dollarë me 141.095 milje…”, thuhet në spotin që shoqëron vajzën me makinën e saj. Video është publikuar nga Corriere della Sera.CLOSE
CLOSE
Pas