ShowBiz

Vjen lajmi i gëzuar për Eneda Tarifën pas ndarjes me burrin
               Publikuar në : 19:15 - 05/07/18 |
mapo.al

E gjithë vëmendja e mediave rozë u kthye nga ajo, pas lajmit se këngëtarja i ka dhënë fund lidhjes 18-vjeçare me partnerin e saj, me të cilin ka edhe një vajzë.


Por dihet tashmë që fëmija pë një nënë është gjithçka dhe pikërisht kjo duket që Enedës i ka marrë mendjen për mirë. Ajo është fokusuar te jeta e saj prej nëne.

Muaj më parë, lajmi bëri bujë të madhe. Ama mesa duket Eneda, e cila ka zgjedhur të jetë e rezervuar për këtë temë, tashmë ka hedhur gjithçka pas krahëve.

Ajo ndihet mirë dhe thotë se gjithçka që ka dhe do është e bija e saj Aria. Këngëtarja dhe moderatorja ka publikuar pak më parë në faqen e saj në Instagram një foto me të bijën.

 

 


Etiketa: , , ,

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas