ShowBiz

Vjen ajo që s’pritej! Kim Kardashian me stil të ri po çmend botën, por shikoni pak format e saj bombastike…

Kim Kardashian ishte shumë seksi në paraqitjen e saj në Jimmy Kimmel LIVE të hënën në Los Anxhelos.

Zeshkania 37-vjeçare iu dha fansave një mundësi për të komentuar, teksa pantallonat ngjyrë kadifeje të ngushta pas trupit nxirrnin në pah të pasmet e saj shpërthyese.Stili i ri i saj menjëherë është kthyer viral i në rrjetet sociale, ku meshkuj dhe femra nuk ndalen së admiruari format e saj bombastike.

<
>
auto_k2_1533055227-28508221533059570 auto_k3_1533055227-93680461533059569 auto_k5_1533055227-75265591533059568 auto_k6_1533055227-56949701533059567 auto_k7_1533055227-99486021533059571 auto_k8_1533055227-17811131533059571 auto_k10_1533055227-92445361533059566 auto_Kim_Kardashian1533059566 auto_Kim_Kardashian11533059563 auto_Kim_Kardashian21533059564 auto_Kim_Kardashian31533059563
PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas