Aktualitet

Vjedhin makinën e policit, hajdutët përplasen me shtyllën

               Publikuar në : 12:04 - 21/03/18 |
mapo.al

Një makinë e grabitur u përplas me një shtyllë elektrike në lagjen 10 Korriku në Vlorë.


Drejtuesi i saj e ka braktisur ndërsa në sedilje policia ka gjetur gjurmë gjaku.

Makina sipas të dhënave të para i përket një punonjësi policie.

Sipas policisë ka dyshime që autorët pasi e kanë grabitur makinën janë përplasur me shtyllën si pasojë e shpejtësisë së lartë.

Policia po punon për identifikimin dhe kapjen e tyre, thuhet në njoftimin zyrtar.


Etiketa: , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas