Kryesore

Vitaminat që duhen për çdo problem shëndetësor


               Publikuar në : 10:50 - 29/05/18 |
mapo.al

Teksa shumë prej nesh janë të vetëdijshëm mbi përfitimet nga kremrat dhe serumet për lëkurën, shumë pak dimë se vitaminat që gjenden brenda disa ushqimeve na ndihmojnë për problemet me shëndetin.


Ka qindra mënyra për të ushqyer flokun, lëkurën, thonjtë dhe të parandalojmë çrregullimet, flokun e hollë dhe thonjtë e thyer. Ekspertët e bukurisë dhe lëkurës rekomandojnë çdo vitaminë për çdo problem shëndetësor. Ndiqni fotogalerinë!

<
>
shendet thonjte-thyer zinku omega-3 plakja


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas