Kryesore

VIP-a me familjarë të kriminalizuar


               Publikuar në : 17:27 - 19/05/18 |
mapo.al

Të kesh familjarë që kanë lidhje me krimin është njollë jo vetëm për këdo, por sidomos për aktorët që marrin vëmendje nga publiku.


Këta janë disa nga yjet e Hollivudit që kanë familjarë të kriminalizuar.

 

<
>
Jackie Chan ka histori tepër të veçantë. Babai i tij ishte spiun për nacionalistët në Kinë, ndërsa e ëma shpërndante drogë. Ai e kontrolloi nënën e tij gjatë një operacioni dhe i erdhi keq, e la të lirë. Më pas u lidhën, u martuan dhe botës i erdhi Jackie Chan.
Billy-Bob-Thornton-1 brandoDM2701_468x479-1 Christopher-Nolan-1 dru-1 hayden-1 hulk-hogan-1 jackie-chan-1 Jennifer-Hudson-1 Leighton-Meester-1 Lindsay-Lohan-1 Michael-Douglas-1 Reese-Witherspoon-1 Toby-Maguire-1 woody-harrelson-father-7-1


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas