Media

Viola Spiro shfaq prapaskenat e fotosesionit të ri

Bukuroshja e ekraneve, Viola Spiro është një nga femrat më të komentuara shqiptare.

Prezantuesja e sportit, falë bukurisë dhe linjave perfekte trupore, konsiderohet si një nga femrat më të bukura në vendin tonë. Së fundmi ajo ka realizuar një set fotografik. Përmes “Instagram”-it tregon prapaskenat e këtij albumi fotografik.

E grimuar dhe veshur me stil, ajo duket mjaft seksi.

<
>
2 5 1 4
PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas