Media

Viola Spiro shfaq prapaskenat e fotosesionit të ri
               Publikuar në : 18:40 - 30/04/18 |
mapo.al

Bukuroshja e ekraneve, Viola Spiro është një nga femrat më të komentuara shqiptare.


Prezantuesja e sportit, falë bukurisë dhe linjave perfekte trupore, konsiderohet si një nga femrat më të bukura në vendin tonë.

 Së fundmi ajo ka realizuar një set fotografik. Përmes “Instagram”-it tregon prapaskenat e këtij albumi fotografik.

E grimuar dhe veshur me stil, ajo duket mjaft seksi.

<
>
2 5 1 4


Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas