Aktualitet

Vijojnë surprizat e motit, ja çfarë kohe do kemi në fundjavë…
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 07:58 - 15/06/18 |
mapo.al

Nëse keni bërë plane për plazh këtë fundjavë, atëherë duhet ti shtyni ato, pasi koha nuk premton.


Edhe gjatë ditës së premte në vendin tonë do të ketë rrebeshe shiu, si dhe temperaturat do të variojnë nga 14-27 gradë celsius.


Ndërkohë që ditën e shtunë do të kemi një ngritje të lehtë të temperaturave, por do të ketë sërish reshje shiu.Ndërkohë që ditën e diel do të kemi kthjellime n ë të gjithë territorin.


Ja parashikimi i Motit:


Image

 


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas