KMR

Videoja që tronditi rrjetin/ As mace as qen, prindërit i blejnë si ‘kafshë shtëpie’ një piton. Ja ç’ndodhi me vogëlushen…


               Publikuar në : 19:42 - 01/08/18 |
mapo.al

Shumë njerëz frikësohen dhe i kanë neveri ose ca më keq fobi zvarranikët, por kjo vogëlushe nuk e ka aspak problem të përkëdheli një gjarpër gjigant.


Ed Taoka nga Shtetet e Bashkuara, ka treguar se si vajza e tij 5-vjeçare, e patrembur përkëdhel një piton të gjatë katër metra, që e mbante kokën drejt saj.

Mirëpo, shikuesit e videos që u bë virale, nuk e pëlqyen këtë veprim dhe drejtuan kritika për të atin, që i mbanë gjarpërinjtë gjigant të lëshuar nëpër shtëpi.

<
>
5b61a9cafc7e93db308b45b8 1533095329127_Python-and-little-girl 4794656764001_5573959004001_5573757392001-vs a-cat-sleeping-on-a-couch__105117_ auto_vajzaa_me_piton1533099403 girl-pet-python-promo http_o.aolcdn.comhssstoragemidasab0f778840298a6f279648f4072cd2b2205473918Screen+Shot+2017-07-13+at+2.10.00+PM maxresdefault (1) maxresdefault niña-con-pitón-p Noticia-184779-hombre-tiene-mascota-como-piton sddefault snake yellow-python питон1


Etiketa: , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas