KMR

Videoja bëhet hit: Gjyshes duan t’i vjedhin fuoristradën…


               Publikuar në : 13:30 - 03/09/18 |
mapo.al

Kjo video është bërë hit në rrjet, edhe pse shumëkush sugjeron se nuk duhet të veprojmë si kjo gjyshe.


Disa hajdutë i zunë rrugën makinës së saj, një fuoristradë luksoze, me qëllim për ta vjedhur.

Pavarësisht se i vunë pistoletën, gjyshja nuk u ndal, por i dha gaz indietro dhe u largua.

Edhe pse rruga ishte e zënë, ajo nuk u ndal dhe iku duke i lënë hajdutët duarthatë.

Video vjen nga Afrika e Jugut.


Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas