KMR

Video: Zemërimi i një gruaje të tradhtuar


               Publikuar në : 14:48 - 20/03/18 |
mapo.al

Gratë rrihen rrallë me njëra-tjetrën, por kur në mes është tradhtia është shumë e vështirë t’i ndash.


Në një video të publikuar sëfundmi, njëra prej protagonistëve me ndihmën e shoqes zbret nga makina një grua tjetër, me të cilën dyshonte se e tradhtonte i dashuri.

Ajo nis ta godasë dhe tërheqë nga flokët që në makinë, ndërsa më pas e dhunon edhe në trotuar.

Zemërimi i gruas së tradhtuar ka qenë aq i madh sa pavarësisht ndërhyrjes së disa prej dëshmitarëve, sherri vazhdon gjatë.

Sipas gazetës turke “Posta”, videoja është filmuar verën e kaluar në rrethinat e Esenyurt – Beylikduzu në Stamboll.KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas