KMR, Te Vecanta

Video: Zemërimi i një gruaje të tradhtuar

Gratë rrihen rrallë me njëra-tjetrën, por kur në mes është tradhtia është shumë e vështirë t’i ndash.


Në një video të publikuar sëfundmi, njëra prej protagonistëve me ndihmën e shoqes zbret nga makina një grua tjetër, me të cilën dyshonte se e tradhtonte i dashuri.

Ajo nis ta godasë dhe tërheqë nga flokët që në makinë, ndërsa më pas e dhunon edhe në trotuar.

Zemërimi i gruas së tradhtuar ka qenë aq i madh sa pavarësisht ndërhyrjes së disa prej dëshmitarëve, sherri vazhdon gjatë.

Sipas gazetës turke “Posta”, videoja është filmuar verën e kaluar në rrethinat e Esenyurt – Beylikduzu në Stamboll.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas