Video/ Zbulohet promoja e veçantë: Zheji me 360grade, përsëri në Ora News

Media               Publikuar në : 22:02 - 06/09/18 |
enton palushi

Duket se klima e bashkëpunimit është tërheqëse për Artur Zhejin në televizionin informativ Ora News.
Pavarësisht se nuk ka asnjë deklaratë zyrtare, të kontratës së re të Zhejit me Ora News, në rrjetet sociale ka dalë promoja e veçantë e Emisionit 360grade, realizuar nga regjizorja Ishela Boksi.
360grade, do të jetë live çdo të Hënë dhe të Enjte, ora 21.00.


KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas