ShowBiz

Video/ Zbulohet misteri i modeles shqiptare, pjesë e klipit të këngëtarit të njohur

“Së shpejti”… ishte mbishkrimi shoqërues i fotove të fundit të Xhensila Peres në llogarinë e saj në Instagram, por pa specifikuar se për çfarë bëhej fjalë. Vetëm ditën e djeshme misteri u zbulua.


“Lot i ëmbël”, klipi i sapopublikuar i Gena Litos, ka protagoniste pikërisht Xhensilën, e cila i është përshtatur tërësisht fabulës së këngës, por pa lënë sensualitetin dhe pamjen seksi.

Fabula e “Lot i ëmbël” i është besuar Endrit Mumajesit, ndërsa muzika Genti Myftarajt, një nga bashkëpunëtorët më të mirë të këngëtarit korçar.

Xhensila, ndryshe nga të gjitha herët e tjera si modele, këtë herë, vjen me një pamje të re, joshëse, dhe të kuruar deri në detaje, por pa humbur origjinalitetin dhe sharmin e saj.

<
>
2 640-0-5b6f10a1c862d-e1534062143922 genat-e1434389696257-780x439 xhesnila per-e
PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Pas