Auto

Video/ Zbulohet “e bukura dhe bisha” më luksoze në botë


               Publikuar në : 17:38 - 02/04/18 |
mapo.al

Me qëllim që të bëhet lidere në segmentin e automjeteve luksoze, në të cilat janë edhe “shtëpitë në rrota” (Motorhomes), kompania India’s Pinnacle Specialty Vehicles ka zbuluar modelin e saj të ri më luksoz në botë – Finetza, një automjet për kamping të cilin nuk e kemi parë As në Amerikë e as në Evropë.


Finetza vjen me një pamje mjaft të fuqishme, në formë të kubit – gjë që duket si një dizajn standard, transmeton Koha.net. Po ashtu, kjo “shtëpi në rrota” është më e fuqishme në segmentin e RV-ve (Recreational Vehicle).

Megjithatë, interieri i saj ofron një ndjenjë të rehatisë dhe relaksit si dhe është dizajnuar si shtëpia më luksoze që mund ta imagjinoni.

Gjithashtu, Finetza cilësohet si “shtëpia në rrota” e parë e kompanisë India’s Pinnacle Specialty Vehicles.

Me fjalë të tjera, Finetza është një “shtëpi në rrota” (Motorhome) e cila në vete ngërthen “të bukurën dhe bishën” në një trup.

<
>
auto-90901522606555_1522610389-2706230 auto-exterior31522606573_1522610368-8780956 auto-35461522606552_1522610359-2751037 auto-35431522606551_1522610354-2551445 auto-35311522606546_1522610348-4121169 auto-35241522606544_1522610345-7938285 auto-35221522606541_1522610342-9266137 auto-35081522606540_1522610339-3528588 auto-33061522606539_1522610331-9087413 auto-3534s1522606548_1522610319-2690058 auto-33061522606539_1522610449-507334


Etiketa: , , , , , , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas