Sport

VIDEO/ Zbulohet çfarë u arrit pas takimit që zgjati 3 orë mes Ancelottit dhe presidentit të Napolit


               Publikuar në : 12:20 - 23/05/18 |
mapo.al

Carlo Ancelotti dhe presidenti i Napolit, Aurelio De Laurentiis, zhvilluan një takim të gjatë prej tre orësh në rezidencën e këtij të fundit mbrëmë në orët e vona të natës.


Trajneri italian arriti në rezidencën e Laurentiis në Romë bashkë me bashkëshorten e vet, ku zhvilloi takimin për postin e trajnerit të Napolit.

Përvec Laurentiis, në takim i pranishëm ishte edhe drejtori sportiv i Napolit, Cristiano Giuntoli.

Mediat italiane raportojnë se është arritur një marrëveshje themelore për kontratë 3-vjeçare, ndërsa detaje tjera do të diskutohen sot.

 

 


Etiketa: , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas