Kryesore, Sport

Video/ Xhaka e quan “putana”, Manaj i përgjigjet… me gishtin e mesit

Kombëtarja e Shqipërisë kishte sot ditën e parë të grumbullimit, në Durrës, dhe mes lojtarëve atmosfera duket e mirë. Në një video të postuar në Instagram, është mesfushori Taulant Xhaka, që filmon sulmuesin Manaj, që dhoma sipër në hotel.

Interesant fakti që Xhaka e thërret sulmuesin e Albasetes në Spanjë, me nofkën “putana”, ndërsa Manaj, nga ana tjetër, i përgjigjet mesfushorit të Bazelit, me gishtin e mesit ngritur, ndërsa në fytyrë ka edhe një buzëqeshje.

 

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Pas