fbpx

Kryesore

Video/ Xhaka e quan “putana”, Manaj i përgjigjet… me gishtin e mesit


               Publikuar në : 19:55 - 03/09/18 |
mapo.al

Kombëtarja e Shqipërisë kishte sot ditën e parë të grumbullimit, në Durrës, dhe mes lojtarëve atmosfera duket e mirë. Në një video të postuar në Instagram, është mesfushori Taulant Xhaka, që filmon sulmuesin Manaj, që dhoma sipër në hotel.


Interesant fakti që Xhaka e thërret sulmuesin e Albasetes në Spanjë, me nofkën “putana”, ndërsa Manaj, nga ana tjetër, i përgjigjet mesfushorit të Bazelit, me gishtin e mesit ngritur, ndërsa në fytyrë ka edhe një buzëqeshje. 


Etiketa: , , ,

Pas