Kryesore

Video: Xhaka dhe Shaqiri festojnë, serbët i ofendojnë dhe i gjuajnë


               Publikuar në : 13:22 - 25/06/18 |
mapo.al

Dita e premte ishte një ditë feste për të gjithë zviceranët, pasi arriti të përmbyste Serbinë me 2 gola të shqiptarëve Xhaka dhe Shaqiri.


Festimet e tyre të golit po bëjnë shumë bujë edhe në shtypin ndërkombëtar.

Ata nuk mundën t’i ndalnin emocionet gjatë festimit.

Kjo ka sjellë edhe shumë reagime nga serbët. Një video interesante është e xhiruar nga shkallët e stadiumit ku shihet qartë se gjatë festimit, serbët i ofendojnë shqiptarët duke i treguar gishtin e mesit dhe duke i gjuajtur.

Për më shumë video më poshtë:

reagimi i tifozeve serb on Vidnews.


Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas