Bota

Video/ Vritet në festën e ditëlindjes, vijojnë masakrat mes bandave në Brazil
               Publikuar në : 16:45 - 13/08/18 |
mapo.al

Pamjet e rënda, teksa një 24-vjeçare vritet në festën e saj të ditëlindjes janë publikuar nga autoritetet braziliane për të treguar edhe njëherë brutalitetin mes bandave të shtetit latin.


Eliana Ferreira Campos, ishte viktima e parë e një ekzekutimi të trefishtë, në një shtëpi të cilën ajo e kishte marrë me qera për të festuar ditëlindjen e saj.

Ngjarja ka ndodhur në qytetin e Ji-Paraná këtë të shtunë, teksa në video dallohet që drejt tyre afrohet një grup tjetër personash duke e sulmuar, e më pas e qëlluan me armë.

Menjëherë pas kësaj u qëlluan edhe 2 persona të tjerë, të identifikuar si Paloma de Oliveira Guimarães, 26 vjeç dhe Edmundo Cristian Ferreira de Matos, 18 vjeç.


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas