Kronika

Video/ Vrasja e babait të dy fëmijëve, ja kush është i arrestuari…


               Publikuar në : 19:30 - 05/09/18 |
mapo.al

Shqiptari i arrestuar për vrasjen e bashkudhëtarit të tij Arben Kola në Itali është Marsel Disha, 26 vjeç. Identiteti i personit tashme të ndaluar të policia bëhet i ditur nga mediat lokale.


WhatsApp-Image-2018-09-05-at-13.46.40-1

Ndërkohë, raportohet se hetuesit vijojnë punën për mbledhjen e provave në sheshin “Teosa” në Breshia, ku mbrëmjen e djeshme ndodhi sherri që përfundoi me vdekjen e Kolës në spital, pas plagëve të marra.

Në vendngjarje kanë shkuar edhe forcat zjarrfikëse, që po bashkëpunojnë me efektivët për gjetjen e armës. Arma me të cilën është goditur babai i dy fëmijëve nuk është gjetur ende.

 

Mbetet ende për tu zbardhu shkaku i sherrit mes Dishës dhe Kolës jashtë ambienteve të lokalit dhe sallës së lojërave të fatit në.

 

Lidhur me ngjarjen, është regjistruar një procedim penal për vrasje.


Etiketa: , , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas