KMR

Video/ Vraponte në rrugë me taka të larta, por… vajza përfundon poshtë automjetit
               Publikuar në : 16:04 - 28/06/18 |
mapo.al

Ky është momenti shokues kur një grua kalon me vrap në mes të rrugë me taka të larta dhe goditet nga një makinë.


Skena tronditësue u kap nga kamerat e rrugës në qytetin e Nogales, Meksikë.

22-vjeçarja Minerva F.S. shihet duke kaluar rrugën me 3 korsi me taka të larta dhe duke folur në telefon.

Gruaja kalon 2 makina duke ecur me vrap por kur shkon në korsinë e tretë një makinë shihet duke ardhur me shpejtësi.

Minerva rrëshqet në rrugë duke rënë para makinës e cila e godet duke e futur nën rrota dhe e tërheq zvarrë para se të ndalojë.

Kalimtarët shkon për të ndihmuar gruan e plagosur. Ajo u dërgua në spital dhe është në gjendje të qëndrueshmepër jetën.

<
>
aksi-3-442x249 (1) 1-1530182726


Etiketa: , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas