KMR

Video/ Vraponte në rrugë me taka të larta, por… vajza përfundon poshtë automjetit

Ky është momenti shokues kur një grua kalon me vrap në mes të rrugë me taka të larta dhe goditet nga një makinë.

Skena tronditësue u kap nga kamerat e rrugës në qytetin e Nogales, Meksikë.22-vjeçarja Minerva F.S. shihet duke kaluar rrugën me 3 korsi me taka të larta dhe duke folur në telefon.

Gruaja kalon 2 makina duke ecur me vrap por kur shkon në korsinë e tretë një makinë shihet duke ardhur me shpejtësi.

Minerva rrëshqet në rrugë duke rënë para makinës e cila e godet duke e futur nën rrota dhe e tërheq zvarrë para se të ndalojë.

Kalimtarët shkon për të ndihmuar gruan e plagosur. Ajo u dërgua në spital dhe është në gjendje të qëndrueshmepër jetën.

<
>
aksi-3-442x249 (1) 1-1530182726
PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas