Rajoni

Video/ Vjedhje si nëpër filma në kryeqytet, hajdutët sulmojnë makinën e gazetares
               Publikuar në : 19:23 - 27/08/18 |
mapo.al

Ditën e sotme kamerat e një ndërtese në Prishtinë kanë filmuar vjedhjen e një makinë, e cila ishte e gazetares së Radio Televizionit të Kosovës, raportojnë mediat kosovare.


Dy hajdutët pasi i janë afruar makinës së gazetares kanë pritur për disa çaste momentin ideal. Njëri prej tyre më pas ka zbritur nga vetura me të cilën po udhëtonin dhe ka thyer xhamin e makinës së vënë në shënjestër.

Nga aty ka marrë çantën dhe me shpejtësi janë larguar. Një vjedhje e denjë për filma, në mes të ditës në kryeqytetin e Kosovës.


Etiketa: , , ,

loading...

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas