Kronika

Video/ Vjedh marketin me pistoletë lodër, arrestohet 27-vjeçari


               Publikuar në : 18:05 - 03/09/18 |
mapo.al

Një 27-vjeçar ka grabitur një market në Durrës nën kërcënimin e një pistolete lodër.


Keni Braçe ka vjedhur me dhunë nën kërcënimin e një pistolete tip çakmak marketin në pronësi të shtetasit S.M.

Specialistët për Krimet në Komisariatin e Policisë Durrës në bashkëpunim me Forcat Shqiponja, mesditën e sotme sapo kanë marrë njoftim që është vjedhur me dhunë një market kanë organizuar menjëherë shërbimet duke bërë të mundur kapjen dhe arrestimin në flagrancë të 27-vjeçarit.

Janë gjetur dhe sekuestruar në cilësinë e provave materiale:pistoleta çakmak, sasia e parave të vjedhura, një maskë kirurgjie dhe doreza.


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas