Auto

Video/ Vetura e vitit dhe vetura me performancën më të mirë në botë për vitin 2018

               Publikuar në : 11:37 - 23/04/18 |
mapo.al

Kjo është hera e parë që kjo markë veturash fiton çmimin si “Vetura e vitit”.


Auto News në kuadër të emisionit Autowoman ka paraqitur veturën fituese të çmimit Vetura e vitit 2018 si dhe veturën me performancën më të mirë në botë, transmeton Express. Për të mësuar se për cilat vetura bëhet fjalë, shikoni videon e mëposhtme.

 


Etiketa: , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas