Auto

Video/ Vetura e vitit dhe vetura me performancën më të mirë në botë për vitin 2018

Kjo është hera e parë që kjo markë veturash fiton çmimin si “Vetura e vitit”.


Auto News në kuadër të emisionit Autowoman ka paraqitur veturën fituese të çmimit Vetura e vitit 2018 si dhe veturën me performancën më të mirë në botë, transmeton Express. Për të mësuar se për cilat vetura bëhet fjalë, shikoni videon e mëposhtme.

 

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas