KMR

Video/ Vajza seksi po notonte në Hawaii, por oktapodi ‘i eksituar’ i bën…

Gjatë një zhytjeje në Oahu, Hawaii, kjo vajzë ka notuar për rreth 30 minuta me një oktapod që i ishte ngjitur në kofshë.

Një eksperiencë e pazakonshme, një oktapod që bën ‘një shëtitje’ kapur pas kofshës së një vajze që noton në Oahu.Kafsha ujore, është kapur pas kofshës së njëzet e nëntë vjeçares Jess Grubb, që ishte në ujë me një mikeshën e saj.

Ashtu siç shpjegon vetë protagonistja, oktapodi është kapur në kofshën e saj të djathtë dhe për rreth gjysmë ore ka notuar në bashku me të në ujërat e kristalta dhe më pas është shkëputur prej saj.

 

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas