Kronika

Video: Vajza në Sarandë bie në gropën e ashensorit, ja si e shpëtojnë
               Publikuar në : 17:05 - 15/07/18 |
mapo.al

Nje vajzë ka rene ne gropen e ashensorit ne nje pallat ne Sarande kete te diele, duke pesuar demtime.


Per nxjerrjen e saj eshte dashur ndihma e zjarrfikses, njoftojne mediat lokale, te cilat kane publikuar edhe keto pamje.

Vajza eshte transportuar drejt Spitalit per ndihme mjeksore, pasi policia dhe urgjenca mberriten menjehere ne vendngjarje. Mesohet se ajo eshte jashte rrezikut per jeten.


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas