Humor

Video / Ushtari vjedh tankun dhe arratiset, policia dy orë ndjekje në autostradë në SHBA

Një ushtar i ‘çmendur’ vodhi nga një bazë në Virxhinia një autoblind duke u arratisur në autostradë. Policia e ndoqi ushtarin për dy orë në një rrugë me trafik duke e bllokuar dhe arrestuar, ndërsa pamjet po bëjnë xhiron në rrjetet sociale. Automjeti është marrë nga baza e Gardës Kombëtare në Virxhinia.PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas