Humor

Video / Ushtari vjedh tankun dhe arratiset, policia dy orë ndjekje në autostradë në SHBA
               Publikuar në : 22:02 - 06/06/18 |
mapo.al

Një ushtar i ‘çmendur’ vodhi nga një bazë në Virxhinia një autoblind duke u arratisur në autostradë. Policia e ndoqi ushtarin për dy orë në një rrugë me trafik duke e bllokuar dhe arrestuar, ndërsa pamjet po bëjnë xhiron në rrjetet sociale. Automjeti është marrë nga baza e Gardës Kombëtare në Virxhinia.Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas