Rusi 2018, Sport

Video/ Uruguai-Portugali, befasisht vjen goli i pare dhe… 1-0

Pas 6 minutash lojë Uruguai ka befasuar të gjithë pasi në ratin e parë ka kaluar në avantazh ndaj Portugalisë.


Ishte Cavani ai i cili shfrytëzoi në maksimum shtatlartësinë duke mposhtur portierin kundërshtar.

Tani jemi Uruguaj 1, Portugalia 0.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas