Sport

Video/ Uruguai-Portugali, befasisht vjen goli i pare dhe… 1-0


               Publikuar në : 20:14 - 30/06/18 |
mapo.al

Pas 6 minutash lojë Uruguai ka befasuar të gjithë pasi në ratin e parë ka kaluar në avantazh ndaj Portugalisë.


Ishte Cavani ai i cili shfrytëzoi në maksimum shtatlartësinë duke mposhtur portierin kundërshtar.

Tani jemi Uruguaj 1, Portugalia 0.


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas