Media

Video/ Ups! Gazetarja harron që tavolina është prej xhami, hap këmbët dhe… tregon ‘zogun’
               Publikuar në : 18:38 - 21/09/18 |
mapo.al

Gazetarja televizive italiane në “TG 5”, ishe ulur para një tavoline qelqi dhe këtë fakt e kishte harruar krejtësisht.


Po të ishte e vetëdijshme se tavolina është e tejdukshme me siguri që shikuesve nuk do iu dhuronte skenën e pamjes së hapësirës ndërmjet këmbëve të saj.

38 vjeçarja Constanza Calabrese, tregoi më shumë se që donte, ndërsa klipi që është krijuar pak muaj më pare vetëm tani është bërë viral.

 


Etiketa: , , ,

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

 1. Questa e veramente
  Una vera Giornalista .
  Brava .
  Bell´´ Viso ,
  un Voce molto-molto caldo ,
  una bocca dolce , ti fa carezzare sotto il vetro
  suoer sessuale.
  Sei bellissima … dolcissima Italiana 😉

  Përgjigju ↓
Pas