KMR

Video/ UFO në qiell? Reja e mistershme lë gojëhapur njerëzit në Kinë


               Publikuar në : 16:35 - 09/11/17 |
mapo.al

Banorët e një province në Kinë kanë mbetur gojë-hapur kur në qiell kanë parë një re në formë rrethi javën e kaluar.


 

Pamjet e pabesueshme janë filmuar me telefon celular dhe tregojnë gjënë misterioze ngjyrë portokalli që qëndron pezull në ajër të pastër.

Në qiell duket një re në formë rrethi, ndërsa komentet kanë qenë të shumta dhe nga më të ndryshmet ndërsa kishte edhe nga ata që shkruanin se bëhej fjalë për një Ufo.

Fenomeni u shfaq për rreth 10 minuta, ndërsa ngjarje të tilla janë filmuar edhe më parë 12 gusht në Liaoning të KinësKOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas