Video/ U ngatërrua me kamerieren e gabuar kur i futi duart, por ajo i bën namin

Humor               Publikuar në : 17:56 - 19/07/18 |
enton palushi

Një kamariere në Savannah, Gjeorgji u ngacmua seksualisht gjatë orarit të punës. 


Në pamjet filmike do të shikoni se si një burrë i kap tek të pasmet kamarieres së quajtur Emelia Holden. 

Më pas 21 vjeçarja i kthehet burrit dhe e kap nga bluza duke e përplasur në mur e më pas ai rrëzohet mbi tavolinë. 

Policia u thirr në vendin e ngjarjes dhe arrestoi  menjëherë burrin pasi çdo gjë u pa nga kamerat e sigurisë së lokalit.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas