Sport

Video/ U kërkoi falje në sfidën me Lazio-n, Bonucci bën paqe me ultrasit e Juventusit


               Publikuar në : 13:34 - 27/08/18 |
mapo.al

Kampi juventin ka qenë i ndarë për rikthimin e Bonucci-t pas largimit që ky i fundit bëri verën e kaluar te Milani.


Në ndeshjet miqësore, por edhe në takimin e parë në “Seria A” kundër Cheivo-s, mbrojtësi kishte disa që e duartrokisnin dhe të tjerë që e vërshëllenin.

Gjithsesi në fundjavë duket se ka ndodhur paqja totale. Në përfundim të ndeshjes kundër Lazio-s, 31-vjeçari i ka përshëndetur më shumë se të gjithë tifozët.

Në një moment në videon e mëposhtme shfaqet edhe teksa i kërkon falje ultrasve.

Këta të fundit, me duartrokitje i japin sinjalin futbollistit se tani është plotësisht pjesë e tyre.

 


Etiketa: , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas