KMR

Video: Turisti po dhunonte gruan, pronari i hotelit e ‘vë’ poshtë
               Publikuar në : 12:44 - 23/10/18 |
mapo.al

Ky është momenti kur pronari i një hoteli në Spanjë e merr vetë situatën në dorë për të mbrojtur një grua.


Ajo po dhunohej nga i shoqi i saj në ambientet e hotelit.

Pamjet e kamerave tregojnë se si Max Weinbinder e vë poshtë burrin e dhunshëm në pritje të forcave policore.

Ngjarja është regjistruar në një hotel me 4 yje në Menorka të Spanjës.

Mediat lokale thonë se gruaja nuk ngriti padi ndaj burrit dhe ai u la i lirë.


Etiketa: , , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas