KMR, Kryesore

Video: Turisti po dhunonte gruan, pronari i hotelit e ‘vë’ poshtë

Ky është momenti kur pronari i një hoteli në Spanjë e merr vetë situatën në dorë për të mbrojtur një grua.

Ajo po dhunohej nga i shoqi i saj në ambientet e hotelit.Pamjet e kamerave tregojnë se si Max Weinbinder e vë poshtë burrin e dhunshëm në pritje të forcave policore.

Ngjarja është regjistruar në një hotel me 4 yje në Menorka të Spanjës.

Mediat lokale thonë se gruaja nuk ngriti padi ndaj burrit dhe ai u la i lirë.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Pas