Video / Turisti më budalla në botë, tentoi të përkëdhelë luanin, por ja si e pëson

Humor               Publikuar në : 19:33 - 17/06/18 |
enton palushi

Një turist ka guxuar më tepër sesa duhet në një park në Afrikën Veriore. Skena u filmua në Parkun e Serengetit. Turisti u përkul nga makina tip xhip dhe u përpoq të përkëdhelte një luan, ndërsa kafsha është kthyer e egërsuar kundër grupit të turistëve që menjëherë kanë mbyllur dritaren.


KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas