KMR, Kryesore

Video tronditëse: Pensionistët po shëtisnin në rrugë, kur…

Thonë se rreziku vjen andej nga nuk e pret.

Kjo video tregon momentin kur një çift pensionistësh po shëtisnin në një rrugë në Rio de Janeiro të Brazilit.Megjithatë një makinë që po ecte mbrapsht, shemb derën e garazhit dhe godet të moshuarit.

Për fat, të moshuarit shpëtuan me plagë të lehta.

Hetuesit kanë nisur të trajtojnë çështjen.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Pas