KMR

Video tronditëse: Pensionistët po shëtisnin në rrugë, kur…


               Publikuar në : 12:21 - 13/11/18 |
mapo.al

Thonë se rreziku vjen andej nga nuk e pret.


Kjo video tregon momentin kur një çift pensionistësh po shëtisnin në një rrugë në Rio de Janeiro të Brazilit.

Megjithatë një makinë që po ecte mbrapsht, shemb derën e garazhit dhe godet të moshuarit.

Për fat, të moshuarit shpëtuan me plagë të lehta.

Hetuesit kanë nisur të trajtojnë çështjen.


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas