KMR

VIDEO/ Tronditëse, boksieri copëton të dashurën për virgjërinë
               Publikuar në : 14:31 - 30/05/18 |
mapo.al

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur së fundmi në Tajvan, ku një “luftëtar” amator i mori jetën të dashurës, pasi kjo e fundit e gënjeu se ishte e virgjër.


Gary Chu, ‘luftëtar’ amator i MMA, ishte njohur me vajzën në internet. Kur zbuloi gënjeshtrat e saj, ai e vrau dhe copëtoi trupin e 27-vjecares.

Incidenti u filmua nga kamerat e sigurisë të apartamentit, kur Yee-min u pa për herë të fundit. Më pas ishte Gary Chu, i cili u pa në kamera teksa mbante qeska të mëdha.

Më 27 maj autoritetet njoftuan se gjetën mbetje të vajzës, teksa Chu u gjet i varur në pemë.

Ai shkroi një postim në Facebook, ku shpjegonte se: Pasi u njohëm në Tinder, ajo më gënjeu duke thënë se ishte e virgjër. Unë u ndjeva i mashtruar dhe i tradhtuar kur kuptova se më kishte gënjyer dhe më mashtronte me meshkuj të tjerë.

Ngjarja ka tronditur mbarë opinionin publik.

Tinder date enters dates flat before being murdered on Vidnews.


Etiketa: , , , , , , ,

loading...

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas