KMR

Video/ Tmerrohet gruaja, gjen brenda në makinë një gjarpër gjigand

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 16:54 - 18/06/18 |
mapo.al

Një shoferë në Kinë është tmerruar kur ka parë së në makinën e saj gjendej një gjarpër.


Pitoni i madh ishte fshehur në pjesën e përparme të automjetit, konkretisht poshtë kofanos së makinës.


Zonja Jin menjëherë sapo vuri re gjarprin piton në makinën e saj i telefonoi policisë.


Më pas ai u kap nga një ekspert zvarranikësh dhe oficerët e policisë lokale.Etiketa: , , ,

Pas