KMR

Video/ Tmerrohet gruaja, gjen brenda në makinë një gjarpër gjigand

Një shoferë në Kinë është tmerruar kur ka parë së në makinën e saj gjendej një gjarpër.


Pitoni i madh ishte fshehur në pjesën e përparme të automjetit, konkretisht poshtë kofanos së makinës.

Zonja Jin menjëherë sapo vuri re gjarprin piton në makinën e saj i telefonoi policisë.

Më pas ai u kap nga një ekspert zvarranikësh dhe oficerët e policisë lokale.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Pas