Arkiva

VIDEO/ Tmerrohen kalimtarët. Gruan e zë grumbulli i tullave që ranë nga vinçi


               Publikuar në : 18:47 - 27/03/18 |
mapo.al

Dëmtimi i një vinçi ka plagosur rëndë një grua e cila po kalonte poshtë tij. Ajo u zu poshtë nga një grumbull tullash që ranë nga vinçi pesë kate lart.


Në pamjet filmike duken grumbulli i tullave i rënë mbi gruan e shtrirë në trotuar dhe këmbësorët e rastësishëm që shkuan ta ndihmojnë.

Ngjarja ndodhi në lindje të Londrës në zonën e quajtur Mile End. Mjekët thonë se gruaja ka plagë të rënda.


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas