Kryesore, Politika

Video / Thaçi mbërrin në emision nën masa të larta sigurie, çfarë ndodhi prapa kamerave

Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi ishte i ftuar në emisionin Opinion për të folur për temën më të nxehtë mbarë shqiptare, çështje e kufijtë të Kosovës dhe marrëveshjet me Presidentin e Serbisë Aleksandër Vuçic.


Nën masa të forta sigurie ka mbërritur në ambientet e televizionit Presidenti i Kosovës Thaçi.  Siç shihet edhe në video është bërë kontrolli i gjithë vendit nga shoqëruesit e tij dhe ai është shoqëruar në dhomën e grimit dhe në studio nga drejtuesi i emisionit, Blendi Fevziu dhe stafi.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *



CLOSE
CLOSE
Pas