Kryesore

Video / Thaçi mbërrin në emision nën masa të larta sigurie, çfarë ndodhi prapa kamerave


               Publikuar në : 21:51 - 06/09/18 |
mapo.al

Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi ishte i ftuar në emisionin Opinion për të folur për temën më të nxehtë mbarë shqiptare, çështje e kufijtë të Kosovës dhe marrëveshjet me Presidentin e Serbisë Aleksandër Vuçic.


Nën masa të forta sigurie ka mbërritur në ambientet e televizionit Presidenti i Kosovës Thaçi.  Siç shihet edhe në video është bërë kontrolli i gjithë vendit nga shoqëruesit e tij dhe ai është shoqëruar në dhomën e grimit dhe në studio nga drejtuesi i emisionit, Blendi Fevziu dhe stafi.


Etiketa: , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas