Humor

Video/ Tenisti tallet me Neymar, ja çfarë bën në fushë pas një goditje
               Publikuar në : 18:07 - 14/07/18 |
mapo.al

Prej disa ditësh rrjetet sociale janë mbushur me ‘meme’ të cilat tallen me rrotullimet e ekzagjëruara të tij, e fundit ka ardhur nga një tenist. Në një ndeshje të “Wimbledon”, i treti i ngjarjeve vjetore të “Grand Slam”, Jonas Bjorkman u godit nga ana e një topi të gjuajtur nga shoku i skuadrës, Todd Woodbridge.


Bjorkman ishte mirë dhe qeshi rreth incidentit, së bashku me partnerin e tij dhe tifozët. Megjithatë, pas pak çasteve, suedezi vendosi të bënte më shumë argëtim dhe, me sa duket, në imitim të Neymar, mbajti barkun me dorë dhe u shtri në tapet, si i dëmtuar rëndë.


Etiketa: , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas