Video/Të vdesësh së qeshuri me qenin që provon të “hajë ajrin”…

Humor               Publikuar në : 18:09 - 09/05/18 |
enton palushi

Qeni i quajtur Crowley e ka bërë të qeshë pronaren, e cila po ngiste nëpër një autostradë në Virginia të Shteteve të Bashkuara.


Derisa vetura ishte në shpejtësi, qeni kishte nxjerrë kokën nga dritarja e tavanit dhe dukej sikur donte të zinte diçka më dhëmbë.

“Po përpiqet ta hajë ajrin” ka shkruar ajo, me përpjekjen e tij të pazakontë.

Ngjarja është pëlqyer shumë në rrjetet sociale, duke u shpërndarë shumë brenda një kohe të shkurtër.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas