Humor, Kryesore

Video/ Të rriturit e pritën me protesta në Fier, fëmija: O xhaxhi Rama të kam sjellë një dhuratë

Nuk qe e qetë vizita e kryeministrit Rama dje në Fier ku u prit me protesta nga ana e dhjetra qytetarëve, çka e bëri dhe të ndryshonte disa herë rrugën.


E megjithatë ai ka mundur që të bëhet pjesë e panairit të punës në qytet, ku ka marrë edhe një dhuratë.

Ka qenë një fëmijë i vogël, ai që ka menduar se bashku me prindërit e tij për kryeministrin duke i dhuruar një top futbolli, në një çantë kartoni.

‘’O xhaxhi Rama unë kam sjellë një dhuratë për ju”, dëgjohet që të thojë i lumtur fëmija, dhe kryeministri shihet duke marrë topin dhe duke i përkëdhelur kokën të voglit.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Pas