Sport

Video/ Talentet e Realit “tallen” me Luka Modric


               Publikuar në : 19:17 - 10/08/18 |
mapo.al

Rikthimi në stërvitje me Realin e Madridit nuk ka shkuar në mënyrën më të mirë për Luka Modric. Kroati, i cili është i lidhur me një kalim tek Inter (vendoset sot) është gjendur në vështirësi gjatë një ndeshje përgatitore brënda grupit.


Modric ra “pre” e dy talenteve të “Los Blancos” Martin Odegaard dhe Vinicius. Odegaard dhe Vinicius dhuruar spektakël dhe kombinime të bukura mes njëri-tjetrit, duke nxjerrë “bllof” Lukan. Një episod që nuk pritet të jetë vendimtar për vendimin e Florentino Perez që shikon tek kroati lojtarin kyç në sezonet e ardhshme.


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas