Sport

VIDEO / Skoci-Shqipëri, ndiqni live ndeshjen


               Publikuar në : 20:48 - 10/09/18 |
mapo.al

Në stadiumin “Hampden Park” po luhet takimi mes Skocisë dhe Shqipërisë, e vlefshme për Ligën e Kombeve. Kuqezinjtë vijnë në këtë takim, nga një fitore në shtëpi ndaj Izraelit, ndërsa skocezët vijnë nga një humbje 0-4 në miqësore ndaj Belgjikës.
CLOSE
CLOSE
Pas