Sport

VIDEO / Skoci-Shqipëri, ndiqni live ndeshjen

Në stadiumin “Hampden Park” po luhet takimi mes Skocisë dhe Shqipërisë, e vlefshme për Ligën e Kombeve. Kuqezinjtë vijnë në këtë takim, nga një fitore në shtëpi ndaj Izraelit, ndërsa skocezët vijnë nga një humbje 0-4 në miqësore ndaj Belgjikës.


PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Pas