Sport

Video / Shqipëri-Izrael, perla e Taulant Xhakës na dhuron golin e avantazhit


               Publikuar në : 22:02 - 07/09/18 |
mapo.al

Po luhet në “Elbasan Arena”, ndeshja e parë e Ligës së Kombëve, mes Shqipërisë dhe Izraelit. Pas paraqitjeve zhgënjyese në testet miqësore, sot është dita e së vërtetës, në rast të kundërt, stoli i trajnerit Panuçi do të jetë tepër i rrezikuar.


Në minutën e 55, Taulant Xhaka shënon një super gol me një goditje të bukur nga distanca. Ky është goli i parë i Xhakës me fanellën e Shqipërisë.


Etiketa: , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas