KMR, Kryesore

Video shokuese: BMW-ja përplaset me pemën, vdesin 4 persona, po i ndiqte policia

Ky është momenti shokues kur një BMW fluturon nga rruga dhe përplaset me një pemë.

Nga kjo përplasje humbën jetën katër personat në bordin e makinës.Ngjarja u regjistrua në Angli.

Makina BMW po ndiqej nga pas nga një mjet i policisë.

Viktimat quhen Murthza Chaudhry, Zeeshan Khalid, Arban Hussain dhe një person i quajtur Tayyub.

Babai i njërit prej viktimave, që kishte në pronësi mjetin BMË, tha se nuk e priste diçka të tillë.

Ai tha se i biri ishte djalë i urtë i sjellshëm, megjithatë ai e ishte udhëzuar disa herë që të mos dilte natën pasi mund të përfundonte në telashe.

Video e përplasjes është regjistrua nga banorët e një zonë rezidenciale ku ndodhi edhe aksidenti i rëndë.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas