Kronika

Video/ Sherr ‘i paparë’ me grushta e shkopinj në Durrës: ‘Pse s’më hap rrugën me makinë mor…’


               Publikuar në : 10:39 - 19/08/18 |
mapo.al

Pas një sherri masiv në Sarandë, një tjetër sherr me mjete të forta është regjistruar mbrëmjen e shkuar në Durrës.


Turistët kanë vendosur t’i zgjidhin problemet me shkopinj dhe grushte, për çështje makinash, shkruan “ora news”.

“Ja si “sqarohen” shqiptarët me njëri tjetrin edhe kur janë me pushime në Durrës.

Arsyeja: -Pse nuk më hap rrugën me makinë..”,- thuhet në mesazh.

 


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas