KMR

Video/ Shefi paguan punonjësen të dalë zhveshur që tu ngrejë ‘moralin’ kolegëve
               Publikuar në : 10:40 - 05/11/17 |
mapo.al

Kur puna kthehet në monotoni duhet patjetër të gjendet një zgjidhje. Shefi i një kompani në Varshavë, Poloni, ka menduar të paguajë një nga punonjëset që të dalë nudo përpara kolegëve të saj dhe të bëjë paradë në mënyrë që atyre tu ngihet morali.


Ky show ka shkaktuar reagime dhe zemërim të madh tek punonjësit.

Punonjësja emri i të cilës nuk bëhet i ditur, ka dalë e veshur vetëm me çizme të gjata dhe pa rroba.

Ajo ka bërë një paradë në zyrën e kolegëve të saj dhe më pas ka shkuar dhe është ulur tek vendi i saj.

Video e saj u publikua në internet dhe reagimet kanë qenë negative ku shumica e kanë cilësuar vajzën se ka shitur trupin e saj për para./tvklan.al/loading...

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas