ShowBiz

Video/ Seksbomba probleme me veshjet, sutjenat e tejdukshme nuk e fshehin dot gjoksin gjigant


               Publikuar në : 20:38 - 02/11/17 |
mapo.al

Vetëm një ditë më parë ajo u vesh me një kostum të frikshëm të Halloween.


Megjithatë, Amber Rose iu rikthye pamjes së saj më sexy se kurrë pikërisht të mërkurën në mbrëmje clubeve të qytetit Los Anxhelosit, ku u pa duke festuar deri në orët e vona duke festuar me miq ditëlindjen e saj të 34-t.

Veshur me rroba të ngjitura pas trupit, ajo duke shumë provokuese, ndërkohë ishin ekspozuar në mënurën më të mirë të mundshme format bombastike të trupit të seksbombës së njohur.

Por gjatë natës Amber pësoi një “incident” të vogël me veshjen e saj, pasi edhe pse ajo ishte veshur me rroba të zeza, llambat ndriçuese të kamerave reflektonin në sutjenat e saj të tejdukshme dhe nxirrnin në pah të gjithë gjoksin gjigant të saj.

Megjithatë, kjo gjë duket se pak e bezdiste sekxbombën amerikane, e cila rrëmben reflektorët e meduzave sa herë që ajo shfaqet.CLOSE
CLOSE
Pas