Kryesore

Video / “Së shpejti”, Rama publikon videon e ndërtimit të avionit “Air Albania”
               Publikuar në : 23:06 - 22/08/18 |
mapo.al

Kryeministri Edi Rama ka nderë më ndjekësit e tij në Instagram një video, ku shihen punimet për ndërtimin e avionit “Air Albania”.


Në video shihet një fabrikë dhe të gjitha etapat për ndërtimi ne avionit, që nga ndërtimi i strukturës e deri të lyerja e tij.

Rama këtë video e shoqëron me një koment të shkurtër: “Vjen së shpejti”, pa dhënë ndonjë detaj më shumë.

COOMING SOON😊🦅

A post shared by Edi Rama (@ediramaal) on


Etiketa: , , ,

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas