Kryesore, Politika

Video / “Së shpejti”, Rama publikon videon e ndërtimit të avionit “Air Albania”

Kryeministri Edi Rama ka nderë më ndjekësit e tij në Instagram një video, ku shihen punimet për ndërtimin e avionit “Air Albania”.


Në video shihet një fabrikë dhe të gjitha etapat për ndërtimi ne avionit, që nga ndërtimi i strukturës e deri të lyerja e tij.

Rama këtë video e shoqëron me një koment të shkurtër: “Vjen së shpejti”, pa dhënë ndonjë detaj më shumë.

COOMING SOON😊🦅

A post shared by Edi Rama (@ediramaal) on

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas